Archiv novinek 2011:

PF 2012

vánoční obrázek

Vážení zákazníci,

děkujeme Vám za důvěru a přízeň, kterou jste nám v letošním roce projevili.
Přejeme klidné vánoční svátky a v novém roce mnoho štěstí, úspěchů a spokojenosti.


2.9.2011 provozovna Kladno uzavřena

Vážení zákazníci,
v pátek 2.9.2011 bude provozovna v Kročehlavské ulici 1551, z důvodu účasti na Kladenském veletrhu, uzavřena.


logo kladenského veletrhuSrdečně Vás tímto na veletrh s podtitulem STAVBA-AUTO-BYDLENÍ-ZAHRADA-ZÁBAVA zveme. U našeho stánku naleznete garážová vrata Hörmann, ukázku vchodový dveří, pohonů a další z našeho sortimentu. Rádi Vám tyto techniky představíme a poskytneme informace, které Vás budou zajímat.
Veletrh se koná v pátek od 13.00 - 18.00 hod.,
v sobotu a v něděli od 9.00 - 18.00 hod. v kladenské sportovní hale.

Budeme se těšit na setkání.Tepelná izolace ThermoFrame - patentovaný výrobek Hörmann

obrázek tepelné propustnostiVýznam energerické efektivity narůstá jak z hlediska ekonomického tak ekologického. Stavitelé proto požadují stále lepší izolační vlastnosti nejen u fasád, ale také u vrat. Aby spol. Hörmann vyhověla těmto požadavkům, nabízí nyní pro sekční vrata termické oddělení: pomocí nového napojení zárubně ThermoFrame se zárubeň vrat termicky odělí od stěny a přispěje k lepší tepelné iolaci celých vrat.
Hodnota tepelné izolace sekčních garážových vrat se díky ThermoFrame sníží o 12,5 % (vrata LPU 2000 x 2000 mm). ThermoFrame dosahuje takového zlepšení tím, že přeruší odvod tepla z vnitřních prostor přes ocelovou zárubeň do stěn. Jako příslušenství lze také objednat robustní plastový rám, který ještě zvýší nepropustnost vrat. Doplňková, široká ucpávka se položí přes těsnicí límec a tím vytvoří tak druhou vrstu izolace.
ukázka nového těsnění thermoFrame

Dvojité těsnění: S doplňkovými ucpávkami na straně (vlevo) a ostění překladu (vpravo) mají sekční vrata Hörmann (zde LPU) ještě lepší izolační vlastnosti.VRATA-POHONY.EU na Kladně

Na jaře jsme pro Vás otevřeli novou provozovnu na Kladně, v Kročehlavské ulici 1551. Najdete zde ukázky z naší výroby brán s pohony od společnosti Hörmann, funkční řez garážových sekčních vrat Hörmann a vzory lamel sekcí.
Rádi Vám zde zpracujeme kalkulace na sekční a výklopná vrata, samonosné brány, brány posuvné po kolejnici, křdlové brány a plotová pole a další produkty z naší nabídky.


banner
vrata-pohony.eu » novinky » archiv novinek » archiv novinek 2011
mapa stránek
© KamZyk 2009-2018