Archiv novinek 2012:

PF 2013

logo kladenského veletrhuVážení zákazníci a obchodní přátelé,

k přání příjemného prožití vánočních svátků a mnoha úspěchů v novém roce 2013, připojujeme poděkování za Vaši důvěru a úspěšnou spolupráci.sněhové vločky

Prezentace na kladenském veletrhu

Vážení zákazníci,
stejně jako minulý rok se i letos zúčastníme kladenského veletrhu s podtitulem STAVBA-BYDLENÍ-ZAHRADA-HOBBY-ZÁBAVA. U našeho venkovního stánku naleznete garážová vrata Hörmann, ukázku vchodový dveří, garážových a bránových pohonů a dalšího z našeho sortimentu.


logo kladenského veletrhuVeletrh se koná v pátek od 13.00 - 18.00 hod.,
v sobotu od 9.00 - 18.00 hod.
a v neděli od 9.00 - 17.00 hod. v kladenské sportovní hale.Naše provozovna na Kladně bude v pátek 31.8.2012 uzavřena, ale rádi se Vám budeme věnovat na tomto veletrhu.

Srdečně Vás zveme a budeme se těšit na setkání.

Nové ovladače Hörmann BiSecur logo BiSecur

nové ovladače BiSecur Společně s novými posuvnými vraty do boku Hörmann HST společnost Hörmann také představila nové pohony 3. generace s rozšířenými funkcemi. Nový rádiový systém BiSecurlogo BiSecur, který je využíván v této sérii, je mimořádně bezpečný a dvousměrný (dotazem z dálkového ovladače HS 5 BS si můžete pohodlně ověřit polohu vrat třeba z Vašeho obývacího pokoje).
Dálkové ovladače s funkcí BiSecur logo BiSecur získaly nový atraktivní vzhled a byly vyznámenány mezinárodní porotou na exkluzivní design.

Nová posuvná vrata do boku Hörmann HST

posuvná vrata do boku Společnost Hörmann uvedla na trh dlouho očekávanou novinku - sekční posuvná vrata do boku - Hörmann HST. Tento nový typ garážových vrat nabídne další možné řešení v garážích, kde zákazník nemá dostatečný prostor pro montáž běžných sekčních vrat.
Jako světovou novinku Hörmann také představuje funkci integrovaných dveří u tohoto typu vrat. Díky kontaktu, důmyslně umístěnému ve vratovém madlu, můžete vrata snadno otevřít pouze pro pěší průchod.
Akce roku 2012 Hörmann - Vrata a dveře roku 2012

vrata a dveře roku 2012 Jako každoročně připravila společnost Hörmann akci roku zvanou "Vrata a dveře roku 2012". Akce je platná do konce roku 2012. Kromě osvědčených sekčních vrat v 6 designových provedení, je letošní nabídka obohaceno o vchodové dveře RenoDoor light a pohon posuvné a dvou-křídlé brány.
Více o akci ...


Úsporná vrata "RenoMatic light"

akce RenoMatic light

Společnost Hörmann připravila pro toto období akci zvanou "Zima roku 2012".
V rámci této akce si můžete pořídit kvalitní vrata Hörmann s pohonem Hörmann za zvýhodněné ceny.
Platnost této akce je do 29.2.2012.

Více o akci ...Bytové dveře Hörmann

domovní dveře Hörmann WAT

Společnost Hörmann představila novinku v sortimentu a to bytové dveře WAT, kterou uvítáte především při rekonstrukcích panelových a bytových domů. Mezi základní výhody této novinky patří:

- jedná se o ocelové vstupní dveře do bytu
- dveře WAT splňují bezpečnostní třídu 2
- dosahují omezení hlučnosti 30 dB
- dveře jsou se silným falcem, pohledově hezká
- možno osadit kukátkem a samozavíračem
- splňují protipožární odolnosti 30 minut
- tepelná izoolace U=2,3 W/m2K
- dodávají se v barvách RAL a dřevodekorech


Pro více informací či kalkulaci nás kontaktujte.

Vrata a dveře roku 2011 - PRODLOUŽENO!

prodloužení akce do 29.2.2012Pro velký zájem byla akce "Vrata a dveře roku 2011" prodloužena do 29.2.2012 (nebo do vyprodání zásob).
Máte tedy poslední možnost pořídit si zvýhodněná sekční garážová vrata v 6 provedení, s pohonem a montáží od 24.821,-Kč vč. 14% DPH a domovní dveře od společnosti Hörmann od 29.526,- Kč vč. 14% DPH. V nabídce i nadále zůstavají bezpečnostní domovní dveře TopSecur s bočními prosklenými díly.

Více o akci ...

banner
vrata-pohony.eu » novinky » archiv novinek » archiv novinek 2012
mapa stránek
© KamZyk 2009-2018