Ceník sortimentu


Vážení zákazníci,

vzhledem k nepředvídatelnému vývoji cen není, bohužel, možné uvádět aktuální ceníky našeho sortimentu.

Pokud máte zájem o kalkulaci, kontaktujte nás. Rádi Vám cenovou nabídku připravíme.

Děkujeme za pochopení.

VRATA POHONY ZÝKA info@vrata-pohony.eu, mob. 734 161 818


obrázek sekčních vrat

ikona HörmannCeník sekčních vrat Hörmann

Lamela vratového křídla je vyrobená ze žárově zinkovaného ocelového plechu, u typu LPU 40 vyplněného PUR pěnou bez freonů, s oboustrannou základní polyesterovou práškovou vrstvou nebo s plastovou povrchovou fólií s dřevěným dekorem na vnější straně, uvnitř barvy šedobílá (RAL 9002). S ochranou proti sevření prstů na vnější i vnitřní straně (evropský patent). Spodní článek vrat sériově s podlahovým těsněním.
Zárubeň s ochranou proti vsunutí ruky, vyrobená ze žárově zinkovaného ocelového plechu se základní polyesterovou vrstvou, v dopravní bílé dle RAL 9016, s bočním těsněním a patou zárubně v plastovém provedení. Horní – ocelová clona, jednostěnná v barevném provedení vrat, s těsněním, pro vyrovnání překladu do 100 mm.Více informací naleznete v sekci privátních sekčních vrat, vrata typu LTE 40 a LPU 40.obrázek bočních sekčních vrat

ikona HörmannCeník bočních sekčních vrat Hörmann

Lamela vratového křídla je vyrobená ze žárově zinkovaného ocelového plechu, vyplněného PUR pěnou bez freonů o tloušťce 42 mm, s oboustrannou základní polyesterovou práškovou vrstvou nebo s plastovou povrchovou fólií s dřevěným dekorem na vnější straně, uvnitř barvy šedobílá (RAL 9002). S ochranou proti sevření prstů na vnější i vnitřní straně (evropský patent).
Zárubeň vyrobená ze žárově zinkovaného ocelového plechu s polyesterovovou základní práškovou vrstvou a s bočním těsněním.


Více informací naleznete v sekci sekční vrata do koku Hörmann HST.obrázek rolovacích vrat

ikona HörmannCeník rolovacích vrat Hörmann s pohonem

Vratovou lamelu tvoří hladký hliníkový profil, vypěněný tvrzeným polyuretanem, s integrovanými větrnými háky, které vrata bezpečně udrží ve vedení. Další výhodou je zvýšená ochrana proti vloupání. Barevná provedení jsou dvoufázovým Coil-Coating postupem se systémem nanášení na bázi polyamidu zušlechtěného vysoce kvalitním polyuretanem.
Zárubeň tvoří postranní vodící kolejnice z hliníkového listovaného profilu s integrovaným kluzným profilem. Povrchová úprava v barvě vratového nábalu. Překladové obložení z ocelového plechuv barvě vratového nábalu. Vnitřní a stranové obložení z ocelového plechu, povrchová úprava v šedobílé dle RAL 9002.
Více informací naleznete v sekci rolovací vrata RollMatic.obrázek garážového pohonu SupraMatic

ikona HörmannCeník stropních garážových pohonů Hörmann

Data pohonu:
24 V stejnosměrný převodovkový motor, síťová přípojka 230 - 240 V střídavých, 0,2 kW. Otevírací rychlost asi 14 cm/a až 22 cm/s (dle typu pohonu).
Řídící jednotka:
Mikroprocesorové řízení, rozeznání nárazu na překážku, nastavitelný plynulý rozběh a plynulé zastavení, nastavitelné automatické závírání, impulsové řízení.
Vodící lišta:
Samonosná ocelová lišta s polyesterovým/poliamidovým ozuteným řemenem, plastové vodící saně a automacké napínání řemene.
Sériové vybavení:
S ručním vysílačem HSE 4 BS (černý) a s integrovaným přijímačem s frekvencí 868,3 MHz. Každý ruční vysílač je ve výrobě individuálně kódovaný. Rychlé odemykání ovládané zevnitř, ovládací tlačítka na krytu pohonu, integrované osvětelní. Pojistka proti vysunutí jako bezpečností zařízení.
Systém Hörmann BiSecur:
Dvousměrné a mimořádně bezpečně zašifrované dálkové ovládání s možností dotazování na pohonu vrat.


Více informací o pohonech naleznete v sekci pohony garážových vrat.ilustrační obrázek posuvné brány po kolejnici

ikona firmy Vrata pohony ZýkaCeník vjezdových brán a vstupních branek

Posuvná brána po kolejnici je tvořená jeklovým rámem 60 x 40 x 2 mm bez výplně, doplněné kvalitními komponenty od výrobce CAIS (2 x pojezdové kolo, vodící sloupek, rolnu a horní vedení brány).


ilustrační obrázek samonosné posuvné brány


Posuvná brána samonosná je tvořená jeklovým rámem 60 x 60 x 2 mm bez výplně, doplněné kvalitními komponenty od výrobce CAIS (2 x vozíky, pozinkovanou šínu pro vozíky, dojezdovou kapsu, nájezdové kolečko, vodící sloupek, rolnu a horní vedení brány).

ilustrační obrázek dvou-křídlé brány

Dvoukřídlá brána je tvořená jeklovým rámem 60 x 40 x 2 mm bez výplně, doplněné kvalitními komponenty od výrobce CAIS (4 x seřizovací panty a doraz pro bránu).ilustrační obrázek vchodové branky


Vchodová branka je tvořená jeklovým rámem 60 x 40 x 2 mm bez výplně, doplněné kvalitními komponenty od výrobce CAIS (2 x seřizovací panty).


Hliníkové brány a branka jsou sestaveny z hliníkových profilů s použitím nerezového spojovacího materiálu.Více informací o vjezdových bránách naleznete v sekci brány (po kolejnici posuvné brány, samonosné posuvné brány a křídlové brány).obrázek bránového pohonu LineaMatic

ikona HörmannCeník pohonů brán Hörmann

Data pohonu:
24 V stejnosměrný převodovkový motor se šnekovou převodovkou, třída ochrany IP 44, síťová přípojka 230 - 240 V střídavých, řídící napětí 24 V stejnosměrných.
Řídící jednotka:
Ve skříni pohonu integrované zařízení (LineaMatic) nebo v samostatné skříní (RotaMatic), vypínací automatika při nárazu na překážku a nastavitelné plynulé zastavení, integrované automatické závírání (pouze ve spojení se světelnou závorou).
Sériové vybavení:
Se 4 tlačítkovým ručním vysílačem HS 5 BS (černý) a s obousměrným 5ti kanálovým přijímačem s frekvencí 868,3 MHz - BiSecur s možností zpětného dotazování na polohu vrat/brány.
Systém Hörmann BiSecur:
Mimořádně bezpečně zašifrované dálkové ovládání.


Více informací o pohonech naleznete v sekci pohony vjezdových brán.
obrázek závory BFT

ikona BFTCeník vjezdových závor BFT

Data závory:
Elektromechanická automatická silniční závora pro šíři otevření od 3 do 5 m a rychlosti od 1,5 do 8 s.
Samosvorný pohon, napájení 230 V, 50 Hz jednofázové, příkon 300 W. Se zabudovanou tepelnou ochranou a s elektrickými, zabudovanými, nastavitelnými koncovými spínači. Rychlé odblokování pomocí osobního klíče v případě nutnosti ručního uvolnění. Vhodný pro velmi intenzivní provoz. Reakce na náraz pomocí příplatkové bezpečnostní lišty.


Více informací o závorách naleznete v sekci závory.
vrata-pohony.eu » ceník
Přejete-li si kalkulaci či bližší informace, kontaktujte nás.
mapa stránek
© KamZyk 2009-2022