Vrata a systémy Hörmann pro hromadné garáže

Robustní vrata pro nepřetržitý provoz s mnoha možnostmi provedení.


obrázek výklopných vrat ET 500Výklopná a posuvná vrata Hörmann ET 500 a ST 500 jsou určena pro hromadná garážová stání. Optimální hospodárnost, trvalá funkční bezpečnost a mimořádně tichý chod i při vysoké frekvenci - to jsou výrazné přednosti těchto vrat pro hromadné garáže. Vrata s konstrukcí nenáročnou na údržbu se otvírají a zavírají lehce, tiše a bezpečně.
Konstrukce vrat je navržena pro min. 250 000 cyklů vrat, křídlo vrat pozinkováno a opatřeno práškovou povrchovou úpravou v barevném odstínu bíoý hliník dle RAL 9006, za příplatek možno z 16ti přednostních odstínů, na požádání více než 200 barev podle RAL. K hromadným výklopným vratům ET 500 a posuvným vratům ST 500 lze dodat také integrované dveře nebo vedlejší dveře ve stejném vzhledu.

odrážkaMotivy:

motiv 412/413
motiv 412/432 (ocel/hliník)
děrovaný plech kulatě

motiv 413/433
motiv 413/433 (ocel/hliník)
děrovaný plech čtercově

motiv 420
motiv 420
s vnitřní výplní z hliníkového plechu

motiv 400
motiv 400
pro vnitřní výplň provedenou stavebníkem

motiv 480
motiv 480
s ocelovou lamelovou výplní (možno větrací mřížky nebo prosklení)

motiv 480
motiv 402
s vnější svislou výplní z drážkovaného plechu


motiv 414_2
motiv 414
s vnější svislou výplní z drážkovaného a děrovaného plechu dole (možno i nahoře)

motiv 422_2
motiv 422
s vnější výplní z hliníkového plechu

motiv 405_2
motiv 405
pro vnější výplň provedenou stavebníkem
16 zvýhodněných barev:
provozní bílá šedý hliník terakotově hnědá hlinitá hnědá okrově hnědá okenní šeď

světle šedá kamenná šeď antracitová šeď jedlová zeleň mechová zeleň holubí šeď

ocelová šeď safírově modrá rubínově červená světlá slonová kost

Další barvy dle vzorníku RAL
vzorník RAL
obrázek sekčních vratPrůmyslová sekční vrata SPU F42 a ALR F42 se otevírají svísle. Tím se ušetří místo před vraty i za nimi. Díky dorazu za otvorem se plně využije světlý průjezd otvoru garáže. To téměř vylučuje poškození. A v nejhorším případě jsou sekční vrata snadno opravitelná. Lamely lze jednoduše a rychle vyměnit. Vrata a pohon vrat tvoří u firmy Hörmann odzkoušenou jednotku, optimálně vzájemně přizpůsoběné a dlouhodobě testované komponenty Vám poskytují bezpečnost pro trvalé používání vrat.
Klidný, tichý chod vrat, dlouhá životnost vrat a pohnu, vysoké provozní bezpečnosti a nízké provozný náklady jsou přednosti těchto vrat. Pro vyšší zátěž, kterou vyžadují hromadné garáže lze vrata speciálně dimenzovat pružinami na 200 000 vratových cyklů.

více informací o průmyslových sekčních vratech Hörmann


Nově: Rolovací vrata/mříže TGT pro podzemní garáže jsou díky své jednoduché konstrukci obzvláště robustní. Kompaktní svinutí vyžaduje jen málo místa v prostoru překladu. Ve velmi těsných prostorových poměrech je možná i venkovní montáž.
Klidný a tichý chod vrat, dlouhá životnost vrat a pohonu díky šetrnému namáhání pohonu, vysoké provozní bezpečnosti a nízké provozní náklady jsou plus těchoto vrat. Speciální dimenzovaná technika tažných pružin pro šetrný chod vrat a dlouhou životnost více než 200 000 vratových cyklů.

více informací o průmyslových rolovacích vratech Hörmann


Rychlá sekční vrata HS 5015 PU N s mikroprofilovaným povrchem vypadají dobře a navíc jsou velmi rychlá. Kombinace s výkonným pohonem s frekvenčním měničem umožňuje otvírací rychlost až 1,5 m/s.
Klidný, tichý chod vrat, dlouhá životnost vrat a pohonu díky šetrnému namáhání pohonu, vysoké provozní bzepečnosti a nízké provozní náklady patří mezi hlavní výhody těchto vrat. Konstrukce vrat je navržena až pro 1 milion cyklů vrat.

více informací o průmyslových rolovacích vratech Hörmann


Výklopná vrata Berry pro bezpečné uzavření jednotlivých parkovacích stání jsou díky robustní konstrukci a jednoduchému ovládání vhodná pro bezpečný uzavěr parkovacích stání v hromadných garážíchch. Různé ventilační otvory zajišťují optimální větrání. Vrata jsou k dostání volitelně s pohonem.


Mnohostranný program příslušenství nabízí pro všechny montážní situace vhodné kvalitní mobilní i stabilní příslušenství. Od ručních vysílačů přes kódovací klávesnice a snímače otisků prstů po speciální řešení, například regulaci jízdní dráhy. U společnosti Hörmann dostanete ucelený, vzájemně kompatibilní systém s optimálně vzájemně sladěnými vraty, pohonem a ovládacími prvky.


Prospekty:

Vrata ET 500/ST 500

klinutím si otevřete leták vrat pro hromadné garáže

Vratové systémy pro hromadné garáže

klinutím si otevřete leták vratové systémy pro hromadné garážeFotogalerie:


kliknutím zvětšíte kliknutím zvětšíte kliknutím zvětšíteVidea:
Výklopná vrata ET 500

kliknutím spustíte video

39,8 MB

vrata-pohony.eu » vrata » vrata a systémy pro hromadné garáže

logo Hörmann

Přejete-li si kalkulaci či bližší informace, kontaktujte nás.
mapa stránek
© KamZyk 2009-2022