Nakládací technika Hörmann

Logistické systémy z jedné ruky.


Nakládací můstky Hörmann představují promyšlená řešení pro přesné vyrovnání rozdílu mezi různými ložnými plochami nákladních vozidel a nakládacími rampami. Tak je možno náklad jediným vodorovným pohybem naložit na vozidlo nebo vyložit z vozidla.
Robustní ocelová konstrukce s plošinou tuhou v krutu vyrovnává bez problémů boční náklony nákladních vozidel, způsobené nerovnoměrným naložením.
Spolehlivá hydraulika se dvěmi zdvihovými válci a jedním válcem pro chlopeň vyhoví ve všech situacích, snadno se obsluhuje a je především bezpečná, neboť tyto můstky jsou vybaveny automatickými ventily pro nouzové zastavení ve zdvihových válcích. Ty bleskově zabezpečí nakládací můstek! To je důležité, pokud nákladní vozidlo při ještě zatížené plošině odjede příliš brzy.

S pomocí sysému Hörmann Docking Assistant je přistavení vozidla k překládací stanici pohodlné a bezpečné. Trvalým měřením vzdálenosti mezi vraty a nákladním automobilem pomocí ultrazvukových vln, se snižuje riziko materiálových škod. Několik senzorů na křídle vrat snímá polohu zadní strany uzavřeného automobilu a ovládá signalizační zařízení (semafor).

Systém DOBO společnosti Hörmann umožňuje přistavení nákladního automobilu se zavřenými dveřmi. Jakmile je automobil přistaven, může se těsnění vrat nafouknout a obemkne vozidlo ze tří stran. Do té doby zůstává zboží dobře chráněné ve vozidle. Systém DOBO je ideálním řešením pro absolutně hygienickou dopravu, k zajištění řetězců chlazení, ke snížení nákladů na energii, k zabránění krádeži a pro celní účely.

Předsazené komory Hörmann jsou dobrým řešením všude tam, kde haly neumožňují žádnou istalaci vnitřních ramp nebo kde rampy není možno podjíždět. Kompletní předsazená komora je tvořena podestou s nakládacím můstkem, obložením stěn a stropu a nakládacím otvorem s těsnícím límcem.

Vratové těsnící límce Hörmann chrání překládané zboží před povětrnostními vlivy, šetří náklady na energii, zabraňují průvadu a tím výpadkům personálu v důsledku nemocnosti. V kombinaci s nakládacími můstky jsou zbytečné nákladné předsazené střechy a nástavby na rampách.
Plachtové těsnící límce se přizpůsobí věem velikostem nákladních vozidel a jsou proto univerzálně použitelné. Vysoce kvalitní horní a boční plachty, montované na pozinkovaném zatlačitelném rámu, poskytují pevnou, pružnou a proti roztržení odolnou konstrukci.
Nafukovací těsnící límce Hörmann se přesně přizpůsobí různým velikostem nákladních vozidel. Proto posytují vynikající utěsnění a do značné míry zamezují pronikání vnější teploty do haly. Tyto těsnící límce doporučujeme zejména u systému DOBO (viz. výše) pro chladírny a u delších časů překládky.

Prospekty:

Nakládací technika

klinutím si otevřete leták nakládací techniky

Fotogalerie:


kliknutím zvětšíte kliknutím zvětšíte kliknutím zvětšíte kliknutím zvětšíte kliknutím zvětšíte kliknutím zvětšíte


kliknutím zvětšíte kliknutím zvětšíte kliknutím zvětšíte kliknutím zvětšíte

vrata-pohony.eu » vrata » nakládací technika

logo Hörmann

obrázek nakládací techniky

Přejete-li si kalkulaci či bližší informace, kontaktujte nás.
mapa stránek
© KamZyk 2009-2022