Předokenní rolety ALUKON:

Ochrana nejen před sluncem, ale i před chladem, hlukem a zloději. Předokenní rolety jsou vhodné jak pro novostavby, tak i pro renovace nebo pro dodatečnou montáž.


Podomítková montáž:
Roletové schránky, připravené k omítnutí, představují ideální řešení pro novostavby. Roletová schránka je neviditelně integrovaná do fasády, spodní část slouží jako revizní klapka, a tak je umožnen snadný přístup k případným opravám nebo při servisním zásahu.
Schránka je vyrobena válcováním z hliníkového plechu tl. 1 mm, revizní klapka je extrudovaná.
Do schránek je možné integrovat sítě proti hmyzu.


Dodatečná montáž:
Vysoce kvatlitní, tvarově stálé roletové schrány z válcovaného hliníku tl. 1 mm, jsou robustní, odolávají zátěži, mají dlouhou životnost a vyžadují minimální údržbu. Povrch schránky je z venkovní strany lakován práškovou barvou.
Do schránek s úkosem je možné integrovat sítě proti hmyzu.


Lamely jsou v základním provedení vyrobeny z hliníku a vyplněny polyuretanovou pěnou. Povrchová úprava je provedena práškovou barvou, která činní 10 základních barev, ale je možnost je rozšířit podle přání zákazníka o barevnou škálu RAL a její odstíny.

odrážkazákladní barevné provedení lamel:


bílá hnědá šedá béžová krémová stříbrná

teak dub zlatý dub mechově zelená

Ovládání:
Rolety jsou standardně vybaveny popruhovým naviákem s popruhem nebo šňůrovým navijákem se šňůrou pro ruční ovládání. Na přání je možno předokenní roletu dodat se zapuštěným nebo polozapuštěným navijákem, klikovou převodovkou či kardanem.
Předokenní rolety lze dodat také se zabudovaným motorem. Olvádání pohonů může být pomocí roletového spínače u každné rolety nebo například centrálním systémem pro pohodlné ovládádí všech rolet najednou. Centrální systém může zahrnovat také časový spínač, alarm či sluneční čidla pro plnou automatizaci.
Novinkou jsou rádiově řízené pohony, které můžeme ovládat dálkovým ovladačem (lokálně nebo i centrálně). Oproti běžným typům pohonu, u rádiových není potřeba kabeláže, a tak odpadá vysekávání a příprava vedení k roletám (vyjma el. přívodu). Pohony lze také doplnit slunečním čidlem, časovými hodinami či alarmem.

Pohony dodávané k roletám jsou od kvalitných předních výrobců - buď BECKER (se zárukou 5 let) nebo SOMFY (dle přání).odrážkaCeník rolet

Prospekty:

Předokenní rolety
ALUKON

klinutím si otevřete leták předokenních rolet
Pohony a řízení
SOMFY

klinutím si otevřete leták pohonů předokenních rolet SOMFYPohony a řízení
BECKER

klinutím si otevřete leták automatizace předokenních rolet BECKER

Fotogalerie:


kliknutím zvětšíte kliknutím zvětšíte kliknutím zvětšíte kliknutím zvětšíte kliknutím zvětšíte


vrata-pohony.eu » zastínění » předokenní rolety

logo ALUKON logo BECKER logo SOMFY

obrázek zastínění

Přejete-li si kalkulaci či bližší informace, kontaktujte nás.
mapa stránek
© KamZyk 2009-2018