Průmyslová rolovací vrata a mříže Hörmann

Robustní a spolehlivá v náročných každodenních podmínkách.

Rolovací vrata a rolovací mříže Hörmann nezabírají nad otvorem téměř žádné místo. Navíjejí se kompaktně za překladem. Po stranách a v prostoru stropu se neztrácí žádná cenná užitná plocha haly. Jeřábové dráhy se dají plně využít. Vysokozdvižné vozíky s vysokým vidlicovým sloupem manévrují nerušeně, zdvihové plošiny se dají bez nebezpečí kolize zvedat výše. Když chybí prostor pro vnitřní doraz nebo je předepsána ochrana proti explozi, doporučujeme instalaci jako venkovní rolovací vrata.
Rolovací vrata a rolovací mříže Hörmann jsou v důsledku své jednoduché konstrukce s jen malým počtem komponent mimořádně robustní a spolehlivá. K této vysoké hospodárnosti přispívá i plašť Decotherm S z "full hard" oceli, vyznamenaný cenou za inovaci.
Ani simulované nározarové zkoušky vrata nepoškodí. Plášť rolovacích vrat skočí po kolizi zpět do své původní polohy a vrata zůstanou připravena k provozu.

Rolovací vrata / rolovací mříže SB - inovační technika tažné pružiny podporuje manuální otvírání a zavírání. Rolovacími vraty do velikosti 4 x 4 m nebo rolovacími mřížemi do velikosti 5 x 4,5 m tak lze pohybovat s velmi malým vynaložením síly.
Celá konstrukce vrat včetně konzoly a vodicích kolejnic se kompletně namontuje na těleso stavby. Malá potřeba místa (boční ostění jen 165 mm) kompaktních kolejnic mimo to umožňuje jednoduchou montáž i v úzkém prostoru. Umělohmotné kluzné profily a kartáčová těsnění ve vodicích kolejnicích zajišťují klidný chod vrat.

Rolovací vrata / rolovací mříže basic - konzola z pozinkovaného ocelového plechu snižuje boční potřebu místa na straně pohonu i ložiska. Pásový systém u plášťů rolovacích vrat je ze speciální tkaniny, který spojuje plášť vrat s pozinkovanou, osmihrannou hřídelí a ušetří profily vrat tam, kde nejsou zapotřebí.

Rolovací vrata / rolovací mříže Hörmann classic - vodící kolejnice jsou velmi stabilní a jsou vyrobeny z pozinkované oceli o tloušťce 2 mm. Kartáčový těsnění zajišťují klidných chod vrat. Pomocí techniky kloubu větrného háku je možno zařadit rolovací vrata do vyšší třídy zatížení větrem.

lamela DecothermDecotherm A / S - profilem Decotherm společnosti Hörmann rolovací vrata významně zlepšila. Kombinace do detailu optimalizované geomterie profilu se speciálními hliníkovými nebo ocelovými slitinami ukazuje, čeho dnes lze při výrobě rolovacích vrat dosáhnout.
Vyklenuté vnitřní a vnější plochy profilů Decotherm zajišťují velmi dobrý průběh navíjení. Optimálně navržené závěsy snižují tepelné ztráty a umožňují spojení závěsu a navíjecí hřídele bez míst přítlaku a tření, která jsou jinak nevyhnutelná.

lamela HR 116HR 116 A - dvě provedení z hliníku. 1. hliník se štukovým vzorem (bez nánosu barvy). Díky způsobu ražení je plášť rolovacích vrat méně citlivý vůči poškozením povrchu.
2. hliník s pásovou vrstvou. Tento vysoce kvalitní, oboustranný barevný nános představuje dlouholetou ochranu proti povětrnosti a je ještě zesílen doplňkovým oboustranným ochranným lakem s polyamidovými částicemi. Tím se také sníží otěr a hlučnost za chodu.


lamela HR 120HR 120 A / S - dvě provední z hliníku. 1. válcovaný hliník, 2. hliník s vysoce kvalitním barevným nánosem jako dlouholetou ochranou proti povětrnosti. Možné také v robustním ocelovém provedení.

lamela HR 120 aero HR 120 aero - tento plnoplošný, jednostěnný uzávěr z vlnitých, sítovitě děrovaných profilů (průměr otvoru asi 3,2 mm) nabízí dobré ventilační vlastnosti a lepší vizuální ochranu. Jemné děrování zadržuje listí, papír a jiné nečistoty a zamezuje vhazování odpadků.
Vzhledem k tvaru profilů vrat nemohou po vratech lézt děti ani se na nich zavěšovat. Tím se výrazně předchází nepodcenitelnému nebezpečí zranění, ale také se chrání vrata proti poškození.mříž HG - ARolovací mříže Hörmann HG - A - pro malé otvory nebo malý počet cyklů za den, například pro noční uzávěry. Mříže a plástvové spoje jsou standardně z čistého válcovaného hliníku. Na přání s kvalitním nánosem přáškové barvy v barevných odstínech podle vzorníku RAL, NCS nebo podle DIN 17611 eloxované v přirozeném odstínu (E6/ AV1).


mříž HG - VRolovací mříže Hörmann HG - V - zesílený hliník. Pro široké otvory nebo vysoké počty otevíracích a zavíracích cyklů v podzemních garážích nebo parkovacích prostorách. Mříž je vyrobena z čistého válcovaného hliníku s vyztuženými plástvovými spojkami z čisté, válcované ušlechtilé oceli V2A. Lehká a stabilní i pro široké otvory.


mříž HG - SRolovací mříže Hörmann HG - S - ocelová, robustní a cenově výhodná. Cenově výhodné provedení pro velké šířky a vysoké počty otevíracích a zavíracích cyklů. Mříže a plástvové spoje jsou standardně z pozinkované oceli. Na přání s kvalitním nánosem práškové barvy v barevných odstínech podle vzorníku RAL nebo NCS.mříž HG - LRolovací mříže Hörmann HG - L - lehký a kompaktní hliník. Elegantní a místo šetřící provedení, vhodné především pro obchodní pasáže. Mříže a plástvové spoje z hliníku s příčnou tyčí jako dodatečná ochrana proti vsunutí ruky. Na přání v barevných odstínech podle vzorníku RAL, NCS nebo podle DIN 17611 eloxované v přirozeném odstínu (E6/Ev1).systém ZAKVolitelný systém ZAK pro rolovací vrata a mříže Hörmann. Systém ZAK posouvá svazek na konzolách a vede plášť rolovacích vrat vždy přesně svisle do vodících kolejnic. Mezi přednosti systému ZAK jsou velmi malé ztráty tepla, protože mezera mezi pláštěm rolovacích vrat a překladem je uzavřena. Systém ZAK podstatně tlumí hluk za provozu a prodlužuje životnost vrat díky menšímu otěru a tření pláště.Systém SSG umožňuje sdružit až troje rolovací vrata nebo rolovací mříže v jednom otvoru. Po otevření se střední sloupy ručně odblokují a odsunou do bočních parkovacích ploch. Tak lze realizovat otvory až do šířky 30 m a výšky 6 m

systém WPS zvyšuje odolnost vratových zařízení proti zatížení větrem. Teleskopická hliníková podpěra zavřená vrata bezpečně vyztužuje. Při otvírání se samočinně sklopí za překlad, při zavírání se zašroubuje do podlahy haly. Pak ani pro velká vratová zařízení nejsou žádným problémem třídy zatížení větrem 2 a vyšší.

Prospekty:

Průmyslová rolovací vrata a mříže

klinutím si otevřete leták rolovacích průmyslových vrat a mříží

Fotogalerie:


kliknutím zvětšíte kliknutím zvětšíte kliknutím zvětšíte kliknutím zvětšíte kliknutím zvětšíte kliknutím zvětšíte


kliknutím zvětšíte kliknutím zvětšíte kliknutím zvětšíte kliknutím zvětšíte


kliknutím zvětšíte kliknutím zvětšíte kliknutím zvětšíte kliknutím zvětšíte

vrata-pohony.eu » vrata » průmyslová rolovací vrata

logo Hörmann

Přejete-li si kalkulaci či bližší informace, kontaktujte nás.
mapa stránek
© KamZyk 2009-2022