Průmyslová sekční vrata Hörmann

Bezpečná, osvědčená a značková kvalita společnosti Hörmann.


Halová vrata musí být nejen mimořádně robustní, nýbrž měla by vykazovat i dobrou tepelnou izolaci. Půmyslová sekční vrata Hörmann SPU F42 jsou osvědčená sekční vrata Hörmann z ocelových lamel, která tento požadavek optimáně splňují. Konstrukce křídla vrat je díky spojení oceli a tuhé polyuretanové pěny mimořádně robustní a současně tepelně izolující. Volitelná prosklení Duratec zajišťují dopad denního světla. Bezpečný a praktický průchod osob umožní přídavné integrované dveře bez vysokého prahu.

Průmyslová sekční vrata Hörmann DPU jsou energeticky úsporná vrata s dvojitou tepelnou izolací a s přerušeným tepelným mostem. Vhodná jsou především pro použití v hluboko mrazicích skladech nebo pro logistiku čerstvého zboží. Doplňková zárubeň ThermoFrame může zvýšit tepelnou izolaci až o 36%.

Zcela nová hliníková rámová konstrukce vrat Hörmann ASP F42 se vyznačuje štíhlou šířkou profilů a neviditelnými přechody lamel. Vrata se optimálně zapojí do moderní architektury s velkoplošným prosklením. Vedle zdařilého vzhledu nabízejí vrata ASP 40 přesvědčivou robustnost, která je v každodenním provozu požadována.

Kombinace dvoustěnného ocelového podstavce a hliníkového zasklávacího rámu se v praxi nejlépe osvědčila. Vrata Hörmann APU 40 jsou velmi stabilní a propouštějí do haly mnoho světla. Na základě přesvědčivých charakteristik a různých variant provedení patří tato vrata Hörmann k nejprefefovanějším sekčním vratům pro výrobní haly. Bezpečný a praktický průchod osob umožní přídavné integrované dveře bez vysokého prahu.

U vrat Hörmann TAP 40 jsou spojeny tři přednosti: dobrá tepelná izolace, dostatečný dopad světla a vysová stabilita. Tato tepelně izolační vrata se používají v průmyslových halách, ve kterých má panovat příjemná vnitřní teplota a přesto je požadována vysoká robustnost vrat, například v automobilových dílnách. Bezpečný a praktický průchod osob umožní přídavné integrované dveře bez vysokého prahu.

Rámová konstrukce vrat ASR 40 se optimálně hodí k moderním skleněným fasádám a prakticky ji nelze odlišit od povných prvků fasády. Profily mají vodorovně i svisle stejnou šířku 65 mm. Díky symetrii profilů a neviditelným přechodům lamel působí vrata elegantně a harmonicky.

Vrata ALR 40 přesvědčují svým moderním vzhledem vyznačujícím se velkou průhledností. Velkoplošné prosklení až po podlahové pole a štíhlé hliníkové profily rámů propůjčují těmto vratům náročný design. Bezpečný a praktický průchod osob umožní přídavné integrované dveře bez vysokého prahu.

Vrata ALR Vitraplan jsou exkluzivní variantou vrat ALR 40 s širokými zasklenými poli. Díky předsazenému prosklení lícujícímu s plochou dostávají vrata obzvlášť jasný, mimořádně elegantní vzhled. Rámový profil je skrytý - celkový dojem nic neruší. Jednotná fronta prosklení je atraktivním prvkem pouzajícím pozornost na moderních průmyslových stavbách i soukromých reprezentačních budovách. Vnitřní strana odpovídá vzhledu profilu vrat ALR 40 B. Osvědčená ochrana proti sevření prstů průmyslových sekčních vrat Hörmann je zaručena i u vrat ALR Vitraplan.

Hliníková sekční vrata Hörmann ALS 40 jsou slengově nazývany jako "výkladní okno". Pokud si přeje svým zákazníkům již zvenku ukázat, na co se vyplatí jít dovnitř podívat, a cítit se dobře ve výstavním prostoru zalitém světlem, pak jsou právě tato vrata - ALS 40, určena Vám. Tenké hliníkové profily a velké skleněné plochy s pravým sklem tento pocit zvláště umocňují. Vhodné využítí je např. v autosalonech, loděnicích, v prodejnách obytných automobilů, ...

Hliníková vrata Hörmann TAR 40 s tepelně dělenými profily mají hned tři výhody: vysokou průhlednost, velkou stabilitu a dobrou tepelnou izolaci. Moderní design vrat TAR 40 se hladce zapojí do fasád moderní architektury. Venkovní a vnitrní obaly profilů jsou děleny polyamidovými můstky vyztuženými sklelným vláknem a současně silově spojeny. Bezpečný a praktický průchod osob umožní přídavné integrované dveře bez vysokého prahu.

Vzhledově stejné vedlejší dveře ke vratům poskytují možnost sjednotit stejný design se sekčními vraty a zároveň bezpečně oddělíte průchod osob od provozu vozidel. Vedlejší dveře slouží k Vašemu bezpečí i jako únikové cesty. Na přání dostanete vedlejší dveře i s 3-násobným uzamykáním (západka, závora, petlice a bezpečnostní rozeta).

Integrované dveře bez vysokého prahu s plochým prahem z ušlechtilé oceli o výšce 10 mm uprostřed a 5 mm na okrajích snižuje riziko klopýtnutí a usnadňuje přejížění koly. Rámy dveří jsou tvořeny z protlačovaných hliníkových profilů eloxovaných podle DIN 17611. Povrch rámu je mořen v přírodním odstínu. Standardně je ke dveřím dodáván horní zavírač dveří, zadlabávací zámek s profilovou cylindrickou vložkou, sada kliky lomená nebo na přání klika / koule.

Prosklení Duratec si i po několikanásobném čištění a silném namáhání zachovává dlouhodobě jasný průhled. Speciální povrchová úprava v kvalitě automobilových stětlomětů chrání tabule trvale před poškrábáním a stopami po čistění. Je dodáváno standardně bez příplatku u všech sekčních vrat s čirým umělohmotným prosklením.

Prospekty:

Průmyslová sekční vrata

klinutím si otevřete leták sekčních průmyslových vrat

Int. dveře a Duratec

klinutím si otevřete leták integrovaných dveří a prosklení DuratecFotogalerie:


kliknutím zvětšíte kliknutím zvětšíte kliknutím zvětšíte kliknutím zvětšíte kliknutím zvětšíte kliknutím zvětšíte


kliknutím zvětšíte kliknutím zvětšíte kliknutím zvětšíte kliknutím zvětšíte


kliknutím zvětšíte kliknutím zvětšíte kliknutím zvětšíte kliknutím zvětšíte kliknutím zvětšíte

Videa:

Integrované dveře

kliknutím spustíte video

20,6 MB

vrata-pohony.eu » vrata » průmyslová sekční vrata

logo Hörmann

obrázek průmyslových sekčních vrat

Přejete-li si kalkulaci či bližší informace, kontaktujte nás.
mapa stránek
© KamZyk 2009-2022