Rolovací vrata Hörmann RollMatic:

Prostorově úsporná konstrukce v prvotřídní kvalitě Hörmann

Garážová vrata RollMatic firmy Hörmann umožní získat spoustu místa před garáží i v garáži. K zaparkování můžete najet až přímo před vrata, navíc zůstane volný prostor u stropu garáže. Profil vrat RollMatic je vyroben z jakostního, nekorodujícího hliníku a vrata jsou standardně vybavena moderní technikou pohonů Hörmann s integrovanou ochranou proti nadzvednutí.

K vratům lze dodat také vedlejší dveře ke garáži ve sjednoceném vzhledu.

Použití: Pro soukromé použití v jednotlivých a řadových garáží

Rám/zárubeň: Postranní vodící kolejnice z hliníkového lisovaného profilu s integrovaným kluzným profilem. Povrchová úprava v barvě vratového nábalu. Překladové obložení z ocelového plechu v barvě vratového nábalu. Vnitřní a stranové obložení z ocelového plechu. Povrchová úprava v barvě vrat. Venkovní rolovací vrata: pancíř a boční obložení v barvě vrat. Nástřik u provedení DECOGRAIN - hnědá.

Vratový nábal: Hliníkový profil, vypěněný tvrzeným polyuretanem, s integrovanými větrnými háky. Výška profilu 75 mm.

Povrchové úpravy: Barevná provedení jsou oboustranně dvoufázovým Coil-Coating postupem se systémem nanášení na bázi polyamidu zušlechtěného vysoce kvalitním palyuretanem, oboustraně lakované v dřevodekoru (Decopaint) nebo v provedení s povrchovou folií (Decograin)- viz. vzorník níže.

Vyrovnání váhy: Technika tažných pružin s postraními uvnitř uloženými tažnými pružinamy. Obložení z transparentní umělé hmoty. Přenos síly pomocí dvou zátěžových lanek.

Kompatibilní pohon: 24 V stejnosměrný převodovkový motor s řídící elektonikou v separátním krytu.

ikonka rolovacích vrat

odrážka11 barev za stejnou cenu

Barevná provedení lamel jsou oboustranně dvoufázovým Coil-Coating postupem se systémem nanášení na bázi polyamidu zušlechtěného vysoce kvalitním palyuretanem. Plášť vrat, vodící kolejnice, clona překladu a boložení navíjecí hřídele jsou harmonicky vzhledově jednotné.

provozní bílá bílý hliník hluboká černá krémová bílá terakotově hnědá světle šedá

antracitová šeď mechová zeleň ocelová šeď rubínově červená světlá slonová kost

odrážkaPovrch Decopaint - NOVÉ

Povrchy Decopaint Zlatý dub a Rosewood jsou cenově výhodnou alternativou k povrchům Decograin. Profily jsou na vnitřní i venkovní straně nalakovány se vzhledem dřeva. Zárubeň, vodicí kolejnice, clona překladu a obložení navíjecí hřídele jsou opatřeny nástřikem práškové barvy v základním odstínu barvy dřeva.

Povrch Decopaint - zlatý dub Povrch Decopaint - Rosewood

odrážkaPovrch Decograin

Dva povrchy Decograin s dekory Zlatý dub a Rosewood mají vzhled téměř nerozeznatelný od dřeva. Díky ochraně povrchu obzvlášť odolné proti otěru zůstane pokrytí umělohmotnou folií odolnou proti UV záření na vratech RollMatic dlouho zachováno. Pro jednotný vzhled vrat jsou plášť vrat zevně i zárubeň dodávány s povrchem Decograin. Vodicí kolejnice, clona překladu, obložení navíjecí hřídele a plášť vrat zevnitř jsou nalakovány hnědou barvou. Povrchy Decograin se nedodávají pro venkovních rolovací vrata.

Povrch Decograin® - zlatý dub Povrch Decograin® - Rosewood

odrážkaProsklení a větrací mřížky

prosklení a větrací mřížky

Zasklívací prvky s umělohmotnými tabulemi jsou uspořádány přes celou šířku profilu. Počet prvků vyplývá z příslušné šířky vrat. Vrata mohou být vybavena maximálně deseti profily s prosklením.

Větrací mříže z umělé hmoty s dlouhou životností jsou uspořádány přes celou šířku profilu. Vrata mohou být vybavena maximálně deseti profily.

Prospekty:

Rolovací vrata RollMatic

klinutím si otevřete leták rolovacích vrat Rollmatic

Fotogalerie:


kliknutím zvětšíte kliknutím zvětšíte kliknutím zvětšíte kliknutím zvětšíte kliknutím zvětšíte


kliknutím zvětšíte kliknutím zvětšíte kliknutím zvětšíteodrážkaCeník rolovacích vrat RollMaticvrata-pohony.eu » vrata » rolovací vrata

logo Hörmann

Přejete-li si kalkulaci či bližší informace, kontaktujte nás.
mapa stránek
© KamZyk 2009-2022