Průmyslová sekční vrata

logo_hormann.png

Robustní průmyslová vrata pro vysoké zatížení. Vrata přizpůsobená pro každý účel použití s důrazem na funkčnost a bezpečnost provozu.

industrial-door-sectional-1.jpg

Vrata SPU F42, SPU 67 Thermo 

Vrata z dvoustěnných ocelových lamel

Lamelová vrata vyplněná polyuretanovou pěnou dostanete s hloubkou 42 mm nebo s lamelami s přerušeným tepelným mostem mezi vnitřní a vnější stranou ocelových lamel s hloubkou 67 mm. Vzhled vrat je u obou provedení 100% stejný.

Lamely vrat jsou vyrobeny ze žárově pozinkovaného plechu se základním nástřikem, který vrata chrání před povětrnostními vlivy.

Povrch vrat ve dvou provedení: odolný povrch Stucco (reliéf ve kterém se "ztratí" drobné škrábance nebo skvrny). Povrch Micrograin, který zaujme ušlechtilým vzhledem (jemná struktura linek). Tento povrch ladí obzvlášť dobře s moderními fasádami, které se vyznačují čistými tvary. Vnitřní strana těchto vrat je pak dodávání s povrchem Stucco.

Vrata je možná doplnit hliníkovými zasklívacími rámy s různým vzhledem profilů a prosklení.

Vrata APU F42, APU F42 Thermo, APU 67 Thermo

Prosklená hliníková vrata s ocelovým podstavcem

Díky kombinaci robustního lamelového podstavce a velkoplošného prosklení jsou vrata obzvlášť stabilní a propouštějí do haly velké množství světla. Lamelový podstavec vysoký 750 mm je vlastně spodní ocelová lamela sekčních vrat a dodává se v povrchu Stucco nebo Micrograin. Lamela je vyplněna polyuretanovou pěnou, stejně jako u průmyslových vrat SPU F42 (SPU 67 Thermo).

V případě zvýšených nároků na tepelnou izolaci doporučujeme vrata APU F42 Thermo s profily prosklení s přerušeným tepelným mostem.

Vrata APU 67 Thermo s hloubkou 67 mm s profily prosklení s přerušeným tepelným mostem nabízejí tu nejlepší možnou tepelnou izolaci.

industrial-door-sectional-15.jpg

H-_DSF7654-221113 - menší.jpg

Vrata ALR F42, ALR F42 Thermo, ALR 67 Thermo

Celoprosklená hliníková  vrata

Sekční vrata ALR F42 se vyznačují velkoplošným prosklením "od shora až k podlaze" (bez spodní plné sekce). Lamely tvoří hliníkové rámy s prosklením DURATEC, které odolává běžným povrchovým škrábancům a průhled zůstává dlouho jasný.

Lepší tepelnou izolaci nabízejí vrata ALR F42 Thermo, které mají hliníkové profily s přerušeným tepelným mostem.

Nejvyšší požadavky na tepelnou izolaci však splňují vrata ALR 67 Thermo, které mají nejen přerušený tepelný most, ale také tloušťku profilů 67 mm.

Vrata ALR lze vyrobit i se spodní lamelou, která místo prosklení bude osazena desky s PU výplní.

Vrata ALR F42 Glazing, ALT 67 Thermo Glazing

Elegantní prosklená vrata s pravým sklem

Hliníková vrata ALR F42 Glasing nabízejí ojedinělý design: celoplošně prosklená vrata s pravým sklem, do šířky 3330 mm i bez svislých příček. Vrata, která ideláně poslouží do výstavních prostor.

Pro zvýšené nároky na tepelnou izolaci jsou k dostání vrata ALR 67 Thermo Glazing, která mají navíc přerušený tepelný most a jejich lamela má hloubku 67 mm.

industrial-door-sectional-22.jpg

ALR_F42_Vitraplan__grau_geto___ent.jpg

Vrata ALR F42 Vitraplan

Nepřehlédnutelná exkluzivní prosklená vrata

Pro nejnáročnější uživatele jsou určena vrata ALR F42 Vitraplan - vrata s předsazeným lícujícím prosklením. Kombinace zrcadlení a průhledů dodává vratům atraktivní a neotřelý vzhled. Rámové profily jsou barevně sladěny s barevným prosklením šedého nebo hnědého odstínu tak, aby profily nerušily vzhled vrat a celkový dojem působil harmonicky. Jednotná zasklená linie je atraktivním prvkem na moderních průmyslových stavbách, ale také i v soukromých reprezentačních budovách.

Vrata ALR F42 pro vlastní výplň

Lícující fasádní vrata pro vlastní výplň

Hliníková konstrukce vrat ALR F42, kterou můžete osadit vlastní výplní ze dřeva, kovu nebo jiných materiálů. Ideální vrata pro Vaší kreativitu nebo která mohou "neviditelně" splynout v okolní výplní.

Základ vrat tvoří rámové profily s polyuretanovou sendvičovou výplní. Opláštění se montuje na vodorovné profily (volitelně lze dodat vrata i se svislými montážními profily).

H_DSG1329-100612 - menší.jpg

 Jsme tu pro vás

Máte svou představu nebo si přejete nezávaznou nabídku vrat ve standrardním provedení? 

+420 734 161 818

info@vrata-pohony.eu